Kategorie

Linki

Nowe komentarze

W sieci, znajdziemy całą masę różnych ofert kredytowych. Wszystkie mają jedną cechę wspólną – wyglądają niezwykle atrakcyjnie. Niektóre z nich są darmowe, inne z kolei wiążą się z jakimiś nagrodami, promocjami, loteriami itd. Czy jednak warto wierzyć we wszystko co się zobaczy w sieci?

Uważaj na to w co klikasz

Niektóre oferty kredytowe mają postać bardzo agresywnych reklam, które wręcz polują na kliknięcie internauty. Zachęcają one do skorzystania z szybkiej pożyczki, która ma być wybawieniem dla naszego portfela. Czy jest to przypadek że najwięcej tego typu reklam pojawia się właśnie w okolicy Świąt? Jeśli już zobaczymy taką reklamę, najlepiej w nią nie klikajmy. Często tego typu aplikacje internetowe mają szkodliwy wpływ na działanie naszego komputera. Co więcej – mogą one przekierowywać nas do stron z różnego rodzaju wirusami, aplikacjami szpiegowskimi itd. Nawet jeśli taka reklama wygląda bardzo porządnie, może się okazać że poprowadzi ona nas do strony wyłudzającej dane. Sprawdź - nasza strona internetowa - kredyt gotówkowy z najniższa ratą.

Read More

 
| 29 04 15 - 11:00 | | Default

Gospodarstwa domowe na terenie kraju posiadają niesamowicie niską ilość oszczędności. Większość ludzi funkcjonuje w oparciu o długoterminowe kredyty, zobowiązania hipoteczne lub konsumenckie. Kredyt oczywiście to też pewnego rodzaju inwestycja, chociaż obciążona niesamowitym ryzykiem. Na podstawie kredytu jesteś w stanie sfinansować bardzo duży zakup, który potencjalnie może zyskać na wartości umożliwiając spłatę zobowiązania wraz z odsetkami, chociaż taka korzyść występuje niezwykle rzadko. Trzeba zatem zdawać sobie sprawę z potencjału budowania inwestycji w gospodarstwie domowym. Co zatem można zrobić, aby powiększyć wartość posiadanego majątku, a przy tym nie narazić się na niesamowite ryzyko decyzyjne? Artykuł przedstawi krok po kroku kilka interesujących rozwiązań dopasowanych do standardów krajowej gospodarki.

Read More

 
| 16 04 15 - 10:41 | | Default