Kategorie

Linki

Nowe komentarze

Finanse można podzielić na kilka różnych grup. Dzieli się je biorąc pod uwagę dwa główne kryteria. Jednym z nich jest kryterium przedmiotowe, zaś drugim kryterium podmiotowe. Biorąc pod uwagę podział przedmiotowy można wymienić przepływy pieniężne oraz podejście dynamiczne jeśli weźmiemy pod uwagę przepływy strumieni. Jeżeli weźmiemy pod uwagę stan pieniędzy można wyróżnić zasoby pieniężne oraz podejście statycznie. Nieco większy jest podział biorący pod uwagę kryterium podmiotowe. W tym przypadku mamy między innymi finanse publiczne.

Read More

 
| 26 11 14 - 13:45 | | Default

Korzystanie z karty kredytowej czy wykorzystanie kredytu?

Propozycje dla klientów banków.

Kredyty i wszelkiego rodzaju dodatkowe usługi kredytowe są w dzisiejszych czasach numerem jeden jeśli chodzi o to, co wybierają klienci. Z konta bankowego korzystamy codziennie, ale prócz możliwości trzymania pieniędzy oraz możliwości szybkiego przelewania pieniędzy na inne konto, nie mamy co z nim zrobić. Kredyt gotówkowy to bardzo popularna propozycja z której jeszcze kilkanaście lat temu korzystano w specjalnych okolicznościach. Dzisiaj ludzie biorą kredyty na wszystko i nic. Zachcianki które kosztują, a nie mamy na nie pieniędzy rozwiązuje kredyt po który idziemy zaraz po tym, jak zobaczymy cenę na metce. Czy dzisiejsze kredytowanie nie jest przesadzone? Wszystko zależy od tego, czy stać nas na kredytowanie. Pozostaje nam znalezienie odpowiedniego sposobu , które pozwoli nam kupować na kredyt. Zastanówmy się nad tym, czy kredyt to jedyne rozwiązanie z jakiego możemy skorzystać. W bankach znajdziemy całe mnóstwo ciekawych rozwiązań. Banki dbają o klientów, którzy chcą się zadłużać. Tutaj znajdziecie niskie oprocentowanie kredytu sprawdźcie zanim weźmiecie swój kredyt.

Read More

 
| 10 11 14 - 08:02 | | Default

Pożyczanie pieniędzy jest bardzo powszechnym zjawiskiem i ma bardzo długi rodowód. Obecnie na naszym rynku znaleźć możemy bardzo wiele produktów finansowych, wśród których jednymi z najbardziej popularnych są pozabankowe pożyczki zwane chwilówkami. Zasada ich działania oparta jest na pożyczaniu pieniędzy na krótki czas- maksymalnie do 60 dni przy czym przy odpowiednich uwarunkowaniach pieniądze można otrzymać nawet w kilkanaście minut i to bez zbyt rozbudowanych  formalności. Jak głoszą hasła reklamowe nawet osoby zadłużone mogą otrzymać taką formę wsparcia finansowego, co jest dość kuszące dla wielu ludzi. Oczywiście każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy, tutaj największą wadą jest dość wysokie oprocentowanie, co jednak nie zniechęca ludzi do korzystania z tej i wielu innych opcji pożyczek pozabankowych.

Read More

 
| 22 10 14 - 09:31 | | Default