Kategorie

Linki

Nowe komentarze

Każda lokata wcześniej czy później się kończy. Jeżeli podpisujemy umowę o założenie takiej lokaty z bankiem zawsze wyznaczony jest termin zakończenia takiej lokaty. Oznacza to, że po tym terminie środki z naszej lokaty zostaną przelane na nasze konto, będzie można je wypłacić, będzie można wypłacić sam zysk lub też przedłużyć lokatę o kolejne miesiące. Na takie przedłużenie decyduje się bardzo dużo klientów banku. Umowa zawierana z instytucją finansową jest wiążąca. Mówi jednak także, że pieniążki z własnej lokaty można wypłacić w dowolnym momencie trwania lokaty – nawet jeżeli jeszcze się ona nie zakończyła. Są to nasze pieniądze i musimy mieć do nich dostęp w każdej chwili.

Read More

 
| 02 10 18 - 13:57 | | Default
Użyte znaczniki: , , , ,

DB kredyt gotówkowy w Deutsche Banku.

Deutsche Bank w ostatnich latach znacznie zmienił swoje postępowanie jeżeli chodzi o kredyty gotówkowe. Zmienił swoją politykę kredytową w taki sposób, aby była ona jak najlepsza dla banku. Oferowany przez ten bank db kredyt gotówkowy został w taki sposób skonstruowany, aby można było zminimalizować ryzyko kredytowe niemalże do zera. Na kredyt z niskimi kosztami mogą liczyć ci klienci, którzy mają duże dochody, wykonują wolne zawody, a ich historia kredytowa jest nienaganna. Co warto wiedzieć db kredyt gotówkowy będzie najtańszy dla zobowiązania na kwotę powyżej 50 000 złotych. Dla przeciętnego klienta maksymalna kwota kredytu wynosi maksymalnie 200 000 złotych, zaś minimalna o jaką można wnioskować jest równa 1 000 złotych. Jedną z większych zalet tej oferty jest to, że kredyt można spłacić wcześniej bez ponoszenia z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Zobowiązanie można rozłożyć na maksymalny okres spłaty wynoszący do 10 lat. Jest to bardzo dobre, że okres spłaty kredytu jest tak długi. Rozdzielając większe zobowiązanie na 120 równych rat miesięcznych będzie nam o wiele łatwiej taki kredyt spłacić, przekonaj się o tym na portalbankowy.info.

Read More

 
| 02 08 18 - 14:12 | | Default

Zaplanowanie długoterminowej strategii oszczędnościowej to bardzo racjonalna perspektywa, dzięki której możesz zbliżyć się do osiągnięcia niezależności ekonomicznej. Jakie strategie oszczędnościowe warto wziąć pod uwagę i jakie czynniki makroekonomiczne wpływają na decyzje inwestorów indywidualnych odnośnie kształtowania planów oszczędnościowo – inwestycyjnych? Dzięki wskazówkom zawartym w artykule zbliżysz się do maksymalizacji pasywnych dochodów w budżecie domowym i nie popełnisz poza tym błędów podczas analizy lokat bankowych.

Read More

 
| 11 06 18 - 14:38 | | Default
Użyte znaczniki: , , ,