Kategorie

Linki

Nowe komentarze

Co to są wakacje kredytowe?

Każdy kredytobiorca słyszał o wakacjach kredytowych. Wielu nieraz z nich korzystało. A na czym tak naprawdę polegają wakacje kredytowe? Warto to wiedzieć. Zdarzają się sytuacje, jakich nie można przewidzieć. Może tak też być z problemami finansowy, które mogą przytrafić się w każdej chwili. Jeżeli dodatkowo spłacamy kredyt, możliwość skorzystania z wakacji kredytowych jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Jest to nic innego jak odroczenia w spłacaniu rat kredytowych. Bank może nam odroczyć wpłacenie którejś raty jeżeli będziemy mieć ku temu powód. Odroczenie raty polega na całkowitym odroczeniu zarówno części kapitałowej raty jak i części odsetkowej. W wielu bankach można z takich wakacji skorzystać, ale wiele z nich utożsamia odroczenie w spłacie z tak zwaną karencją. Jest to jedynie odroczenie części kapitałowej, a odsetki trzeba spłacić. Warunki na jakich można skorzystać z wakacji kredytowych są bardzo zróżnicowane i zależą od konkretnego banku. W każdym może to wyglądać nieco inaczej. W wielu przypadkach wakacje kredytowe są możliwe tylko dla tych kredytobiorców, którzy regularnie i na czas spłacają swoje zobowiązania. Spłatę kolejnej raty można odroczyć dopiero wówczas, kiedy spłaciło się przynajmniej dwanaście rat zobowiązania. Mówiąc inaczej wakacje kredytowe są dostępne dopiero po roku od zaciągnięcia kredytu. Odroczone raty trzeba będzie spłacić w przyszłości, w tym miejscu chciałbym Was także zaprosić do zapoznania się z lokatami na alelokaty.pl.

Read More

 
| 31 01 18 - 13:27 | | Default
Użyte znaczniki: , , , ,

W ofertach banków możemy znaleźć nie tylko kredyty gotówkowe, ale też pożyczki. Nie wiele się różnią od kredytów, ale mają nieco inne warunki. Sprawdźmy kilka najciekawszych propozycji pożyczek gotówkowych jakie znajdziemy w ofertach banków działających na terenie naszego kraju.

Pożyczka gotówkowa - Citi Bank Handlowy.

Pożyczka gotówkowa w Citi Banku Handlowym to oferta z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 7,4% w skali roku. Za to, że bank udzieli nam tej pożyczki pobiera wynagrodzenie w postaci prowizji 9,49% od kwoty kredytu jaką nam przyznał. W ramach oferty dostępna jest kwota kredytu od 1 tysiąca złotych do 150 tysięcy złotych.

Read More

 
| 15 11 17 - 12:13 | | Default

Kredyt gotówkowy już od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem w śród Polaków. Jednak w dalszym ciągu jest mnóstwo takich ludzi którzy nie zaciągają kredytów ponieważ najzwyczajniej w świecie się ich boją, a w szczególności boją się tego że nie będą w stanie ich spłacić, ponieważ koszty mogą okazać się naprawdę wysokie. Jak się okazuje kredytów nie powinniśmy się bać. Aby jednak móc go zaciągnąć a przy tym spać spokojnie musimy przede wszystkim dokładnie przemyśleć swoją decyzję a następnie dokładnie przeanalizować umowę którą zamierzamy podpisać. Kredyt gotówkowy posiada wiele cech o których warto wiedzieć zanim się na niego zdecydujemy.

Read More

 
| 02 10 17 - 14:28 | | Default