Kategorie

Linki

Nowe komentarze

Chyba najwięcej osób bierze kredyt na mieszkanie. Najczęściej są to młodzi ludzie, którzy dopiero co założyli rodzinę i pragną mieć swój własny kąt. Obecnie w wielu bankach można znaleźć ofertę kredytu mieszkaniowego Mieszkanie dla Młodych. Jest to kredyt, który skierowano do osób, które nie przekroczyło trzydziestego piątego roku życia. Ponadto ma być to pierwszy dom lub mieszkanie i co istotne trzeba mieć co najmniej trójkę dzieci. Jest to dosyć wysoko postawione wymaganie. Nie wielu młodych ludzi może pochwalić się trójką dzieci. Osobami, które mogą skorzystać z takiego kredytu nie muszą być tylko małżeństwem. Kredyt jest skierowany również dla singli, oraz osób które samotnie wychowują dzieci, natomiast gdy potrzebujesz szybkiej gotówki na krótki okres to sprawdź http://www.okasa.pl/.

Read More

 
| 24 03 16 - 09:51 | | Default

To, czym tak naprawdę są kredyty gotówkowe wie większość osób, natomiast to, jakie są plusy kredytów gotówkowych to już nie każdy wie i nie każdy ma tego pojęcie. Dlatego dobrze jest na moment zatrzymać się i bliżej przyjrzeć owym plusom, ponieważ jest ich dość sporo. Kredyty gotówkowe, są dziś tak spopularyzowane i cieszą się tak dużym poziomem zaufania wśród społeczeństwa, że musi coś w tym być, ostatecznie popularność i zaufanie nie przychodzą od tak sobie, trzeba sobie na to zapracować, podobnie było w przypadku kredytów gotówkowych. Nim jednak przejdziemy to owych plusów wcześniej zapoznajmy się z samym kredytem gotówkowym, czyli czym on w gruncie rzeczy jest, ponieważ faktycznie większość społeczeństwa ma pojęcie, czym ów kredyt jest, nie mniej jednak często owa wiedza jest wypaczona w większym lub mniejszym stopniu, to też dobrze będzie, jeżeli zaczniemy od wyjaśnienia sobie w formie krótkiej definicji, czym jest kredyt gotówkowy. No, więc kredyt gotówkowy to każdy kredyt, który w całości zostaje wypłacony tylko i wyłącznie za pomocą gotówki, czyli pieniądze trafiają od razu do naszych rąk a później zapewne i do portfela. Doskonałym przykładem kredytu gotówkowego jest kredyt studencki, ostatnimi czasy tak bardzo spopularyzowany i cieszący się dużym zainteresowaniem. Oczywiście istnieje jeszcze druga grupa kredytów, i są to kredyty bezgotówkowe, czyli na przykład całość kredytu zostaje przelana bezpośrednio na konto bankowe, nie mniej jednak owe kredyty pozostawimy w spokoju i zajmiemy się jak to wyżej zostało już napisane kredytami gotówkowymi, a konkretnie plusami kredytów gotówkowych. Już na wstępie można śmiało napisać, że owych plusów jest sporo, nawet bardzo sporo, można napisać.

Read More

 
| 28 01 16 - 13:30 | | Default

Kredyt gotówkowy to jedno z tych rozwiązań, po które sięgamy w czasie, kiedy brakuje nam środków na bieżące wydatki. Można oczywiście również oszczędzać i czekać, aż uzbiera się odpowiednia kwota. Jest to zresztą nawet rozwiązanie tańsze, ale często nie ma na to po prostu wystarczającej ilości czasu. Dlatego też cena w postaci odsetek, jaką musimy zapłacić za kredyt jest w wielu przypadkach opłacalna. Oczywiście należy dążyć do tego, aby mimo wszystko była to cena możliwie jak najmniejsza. Z tego też powodu jednym z podstawowych aspektów, jaki bierze się pod uwagę przy wyborze danej oferty kredytowej jest koszt kredytu. Na niego składa się zarówno wysokość oprocentowania, jak i pozostałe koszty, związane chociażby z opłatami manipulacyjnymi, czy też prowizjami. Dlatego też często zamiast oprocentowania, wskaźnikiem służącym do porównywania ofert pod kątem kosztów jest RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Ten bowiem wskaźnik uwzględnia oprócz oprocentowania właśnie wszystkie te pozostałe koszty związane z kredytem. Na koszty wpływać może również rodzaj oprocentowania kredytu, czyli to, czy będzie ono stałe lub zmienne. Stałe oprocentowanie daje pewność, że jego wartość nie zmieni się nawet w przypadku zmian wysokości stóp procentowych. Z kolei zmienne oprocentowanie to pewnego rodzaju większe ryzyko podwyżki kosztów w przypadku podwyżki stóp procentowych, a jednocześnie szansa na niższe koszty kredytu, jeśli stopy procentowe zostaną obniżone.

Read More

 
| 22 12 15 - 11:57 | | Default
Użyte znaczniki: , , , ,