Kategorie

Linki

Nowe komentarze

Zazwyczaj jest tak, że nagłe i często nieoczekiwane wydatki pojawiają się w każdym miesiącu. Jednak miesiąc wrzesień i grudzień to te miesiące kiedy nasze wydatki są najbardziej wzmożone. Wówczas warto przyjrzeć się nieco bliżej ofertom pożyczek gotówkowych. Z pewnością przekonamy się wówczas że to najtańszy sposób na zdobycie pieniędzy od zaraz. Zanim jednak podejmiemy ostateczną decyzję warto wcześniej przeanalizować również inne możliwość i rozwiązania jak np. pożyczka, debet na koncie czy też dług na karcie kredytowej, a może masz jakieś lokaty z których możesz wypłacić gotówkę, jeżeli nie to założ je na http://www.moja-skarbonka.pl.

Read More

 
| 20 03 18 - 10:23 | | Default

Co to są wakacje kredytowe?

Każdy kredytobiorca słyszał o wakacjach kredytowych. Wielu nieraz z nich korzystało. A na czym tak naprawdę polegają wakacje kredytowe? Warto to wiedzieć. Zdarzają się sytuacje, jakich nie można przewidzieć. Może tak też być z problemami finansowy, które mogą przytrafić się w każdej chwili. Jeżeli dodatkowo spłacamy kredyt, możliwość skorzystania z wakacji kredytowych jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Jest to nic innego jak odroczenia w spłacaniu rat kredytowych. Bank może nam odroczyć wpłacenie którejś raty jeżeli będziemy mieć ku temu powód. Odroczenie raty polega na całkowitym odroczeniu zarówno części kapitałowej raty jak i części odsetkowej. W wielu bankach można z takich wakacji skorzystać, ale wiele z nich utożsamia odroczenie w spłacie z tak zwaną karencją. Jest to jedynie odroczenie części kapitałowej, a odsetki trzeba spłacić. Warunki na jakich można skorzystać z wakacji kredytowych są bardzo zróżnicowane i zależą od konkretnego banku. W każdym może to wyglądać nieco inaczej. W wielu przypadkach wakacje kredytowe są możliwe tylko dla tych kredytobiorców, którzy regularnie i na czas spłacają swoje zobowiązania. Spłatę kolejnej raty można odroczyć dopiero wówczas, kiedy spłaciło się przynajmniej dwanaście rat zobowiązania. Mówiąc inaczej wakacje kredytowe są dostępne dopiero po roku od zaciągnięcia kredytu. Odroczone raty trzeba będzie spłacić w przyszłości, w tym miejscu chciałbym Was także zaprosić do zapoznania się z lokatami na alelokaty.pl.

Read More

 
| 31 01 18 - 13:27 | | Default
Użyte znaczniki: , , , ,

W ofertach banków możemy znaleźć nie tylko kredyty gotówkowe, ale też pożyczki. Nie wiele się różnią od kredytów, ale mają nieco inne warunki. Sprawdźmy kilka najciekawszych propozycji pożyczek gotówkowych jakie znajdziemy w ofertach banków działających na terenie naszego kraju.

Pożyczka gotówkowa - Citi Bank Handlowy.

Pożyczka gotówkowa w Citi Banku Handlowym to oferta z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 7,4% w skali roku. Za to, że bank udzieli nam tej pożyczki pobiera wynagrodzenie w postaci prowizji 9,49% od kwoty kredytu jaką nam przyznał. W ramach oferty dostępna jest kwota kredytu od 1 tysiąca złotych do 150 tysięcy złotych.

Read More

 
| 15 11 17 - 12:13 | | Default