Kategorie

Linki

Nowe komentarze

Problem restrukturyzacji zadłużenia pojawia się w wielu gospodarstwach domowych. Niemożliwość regulowania zobowiązań w terminie prowadzi do wielu formalnych, a przede wszystkim formalnych konsekwencji na czele z rozwiązaniem umowy kredytowej i spotkaniem z komornikiem, zazwyczaj niezbyt miłym. W jaki sposób zatem zarządzać restrukturyzacją zadłużenia, jakie cele warto osiągnąć w tej materii, na co się przygotować?

Read More

 
| 20 03 17 - 11:11 | | Default

Wiele osób może mieć dylemat, na co lepiej się zdecydować - leasing lub kredyt samochody? Zarówno pierwsze, jak i drugie rozwiązanie może się składać z określonego rodzaju korzyści. Warto się z nimi zapoznać, sprawdź market ekredytowy i korzystaj z najlepszych ofert.

Kupno samochodu może oznaczać dwie opcje, które zostały postawione w temacie głównym. Istnieją jednak specyficzne różnice o jakich należy powiedzieć. Na samym początku niezbędne jest sprawdzenie każdej funkcji oddzielnie w celu weryfikacji tej lepszej. Kredyt samochodowy równa się kredytowi celowymi. W wielu przypadkach instytucje bankowe bądź inne organizacje finansów, które udzielają kredytu w 100% kryją koszt pojazdu. Warto jednak pamiętać o tym, że kredyt samochodowy nie może dotyczyć wyłącznie samochodów, a dodatkowo jakiś innych pojazdów silnikowych.

Read More

 
| 17 02 17 - 13:46 | | Default
Użyte znaczniki: , , ,

Liczba kredytów niskobudżetowych z roku na rok jest coraz wyższa. W porównaniu do reszty Europy Polacy częściej sięgają po kredyty opiewające na mniejsze sumy, natomiast rzadziej decydują się na kredyty powyżej 200 tys. zł. Z drugiej strony jeśli porównamy nasze zarobki, a zarobki np. Niemców, możemy stwierdzić jak bardzo odstajemy od gospodarek rozwiniętych. Od 2015 r. minimalna stawka godzinowa w Niemczech wynosi 8,5 euro, a płaca minimalna wynosi prawie 1500 euro. W Polsce te progi są prawie 4 razy niższe. Badania Eurostatu wskazują, że statystyczny Polak pracuje średnio 41 godzin tygodniowo. Natomiast średnia UE wynosi 37 godzin. Zatem zarabiamy mniej bo nasza praca jest nieefektywna? Czy może nie jesteśmy na tyle innowacyjni i nie zmieniamy podejścia do zarządzaniach przekłada się na efektywność operacyjną? Polscy przedsiębiorcy nie myślą o indeksowaniu pensji, a to skutkuje niższymi zarobkami. Dalej reakcja jest łańcuchowa. Niemożność dostosowania wysokości pensji do kosztów utrzymania na danym poziomie życia sprawia, że Polacy „żyją na kredyt”, sprawdź po jakie oferty sięgamy najczęściej: http://www.kredytowysklep.pl/.

Read More

 
| 18 01 17 - 14:24 | | Default