Kategorie

Linki

Nowe komentarze

Przy podpisywaniu umowy o kredyt konsumenci warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów, które pozwolą ci zabezpieczyć maksymalnie własne interesy. Niestety wiele instytucji nadużywa niektórych norm, a co za tym idzie narażasz się na duże konsekwencje ekonomiczne. W artykule poznasz najważniejsze aspekty bezpiecznego podpisywania umowy kredytowej.

Read More

 
| 04 10 16 - 16:42 | | Default

Kredyt gotówkowy jest dziś tą rzeczą, lub można napisać, narzędziem ekonomicznym, po które sięga tysiące Polaków i Polek. Jest to takie narzędzie ekonomiczne, które może nam pomóc w realny sposób odmienić nasze życie na lepsze. Kredyt gotówkowy może być tym pozytywnym bodźcem, może być nie jako nowym startem i początkiem, od którego nasze życie nabierze nowych i bardziej pozytywnych barw. To sprawia, że warto sięgać po ten kredyt, warto, ponieważ sprawdził się on już w działaniu, tak to można napisać, sprawdził się on na polu codziennych zmagań z różnego rodzaju życiowymi problemami czy przeciwnościami. Polacy docenili wartość kredytów gotówkowych i dlatego właśnie często po niego sięgają. Sięgają po niego, ponieważ jest on narzędziem realnym, które może nam w rzeczywisty sposób dopomóc w codziennych zmaganiach. Kredyt gotówkowy przez wszystkie ostatnie lata, zapracował sobie na swoją dobrą markę, zapracował sobie na wysoki poziom zaufania społecznego, takie są fakty i nic tego nie zmieni.

Read More

 
| 05 05 16 - 13:15 | | Default

Chyba najwięcej osób bierze kredyt na mieszkanie. Najczęściej są to młodzi ludzie, którzy dopiero co założyli rodzinę i pragną mieć swój własny kąt. Obecnie w wielu bankach można znaleźć ofertę kredytu mieszkaniowego Mieszkanie dla Młodych. Jest to kredyt, który skierowano do osób, które nie przekroczyło trzydziestego piątego roku życia. Ponadto ma być to pierwszy dom lub mieszkanie i co istotne trzeba mieć co najmniej trójkę dzieci. Jest to dosyć wysoko postawione wymaganie. Nie wielu młodych ludzi może pochwalić się trójką dzieci. Osobami, które mogą skorzystać z takiego kredytu nie muszą być tylko małżeństwem. Kredyt jest skierowany również dla singli, oraz osób które samotnie wychowują dzieci, natomiast gdy potrzebujesz szybkiej gotówki na krótki okres to sprawdź http://www.okasa.pl/.

Read More

 
| 24 03 16 - 09:51 | | Default