Kategorie

Linki

Nowe komentarze

Pożyczki gotówkowe.

W ofertach banków możemy znaleźć nie tylko kredyty gotówkowe, ale też pożyczki. Nie wiele się różnią od kredytów, ale mają nieco inne warunki. Sprawdźmy kilka najciekawszych propozycji pożyczek gotówkowych jakie znajdziemy w ofertach banków działających na terenie naszego kraju.

Pożyczka gotówkowa - Citi Bank Handlowy.

Pożyczka gotówkowa w Citi Banku Handlowym to oferta z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 7,4% w skali roku. Za to, że bank udzieli nam tej pożyczki pobiera wynagrodzenie w postaci prowizji 9,49% od kwoty kredytu jaką nam przyznał. W ramach oferty dostępna jest kwota kredytu od 1 tysiąca złotych do 150 tysięcy złotych.

Dostępny jest okres spłaty zobowiązania jaki wynosi od 1 miesiąca do nawet 120 miesięcy. Roczna rzeczywista stopa oprocentowania, która stanowi całkowity koszt kredytu wynosi 12,88%. Całkowita kwota do spłaty przy kredycie na kwotę 20 tysięcy złotych, jaka została rozłożona na okres spłaty kredytu wynoszący 48 równych rat to 25.365,52 złotych. Rata miesięczna naszego kredytu będzie wynosiła 528,45PLN. Łatwo wyliczyć, że suma spłacanych odsetek będzie równa 3.467,52 złote. Wymagane jest oświadczenie o zarobkach kredytobiorcy. Nie trzeba zakładać rachunku w banku, aby wziąć pożyczkę. Można ją spłacić wcześniej, a jej oprocentowanie można spróbować negocjować z bankiem. Możemy liczyć na bardzo szybką decyzją wstępną, która może zostać podjęta nawet w ciągu kilkunastu minut. Można skorzystać z ubezpieczenia wziętej pożyczki gotówkowej, ale nie jest to wymagane. Największym atutem tej oferty jest możliwość konsolidacji z innymi kredytami lub pożyczkami. Takie posunięcie daje nam możliwość zastąpienia wielu rat jedną niższą. Nie musimy też korzystać z innych usług finansowych banku, aby móc skorzystać z tej konkretnej pożyczki gotówkowej. Jest to z pewnością duża zaleta tej oferty. W wielu bankach, aby móc liczyć na dobre warunki kredytu trzeba skorzystać z więcej niż jednej usługi jaką ma w swojej ofercie bank. Nie zawsze chcemy z tych pozostałych usług korzystać.

Pożyczka ekspresowa na dowolny cel- Bank Pekao.

Pożyczka ekspresowa na dowolny cel w Banku Pekao, to zobowiązanie z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 10% w skali roku. Prowizja za przyznanie nam kredytu jest o połowę niższa. Minimalna kwota jaką pożycza bank to kwota 1 tysiąca złotych, zaś maksymalnie można zaciągnąć pożyczkę na 150 tysięcy złotych i co ważne przeznaczyć pieniądze na dowolnie wybrany przez siebie cel. Bank może rozłożyć nam kredyt na maksymalnie 84 miesiące. Sprawdźmy to na przykładzie. Kwota kredytu jaki zaciągamy to 20 tysięcy złotych. Okres spłaty kredytu wynosi 48 miesięcy. RRSO ma wartość 13,36%. Na tej podstawie bank wyliczy nam raty miesięczne w wysokości 532,61 złotych. Całkowita kwota jaką będziemy musieli spłacić to 25.566 złotych, z czego 4566 złotych będą stanowiły spłacone przez nas odsetki. Bank Pekao oferuje swoim klientom skorzystanie z dodatkowego ubezpieczenia zobowiązania. Decyzja kredytowa może być podjęta w przeciągu jednego dnia. Mając w tym banku konto, na które regularnie co miesiąc wpływa wynagrodzenie nie musimy przedstawiać w banku oświadczenia o zatrudnieniu, w innych przypadkach jest ono niezbędne. Zaletą tej oferty jest to, ze bez żadnego zabezpieczenia można pożyczyć nawet 150 tysięcy złotych. Jest to zaleta, ale może też okazać się wadą, jeżeli kredyt bierze osoba, która nie do końca wie co robi. Może wziąć kredyt bez problemu, nie spłacać go i tym samym zrobić nie miłą niespodziankę swoim spadkobiercą.

 
15 11 17 - 12:13 | | Default