Kategorie

Linki

Nowe komentarze

Kredyt gotówkowy może być i jest, bardzo dobrym rozwiązaniem wspomagającym prace remontowe czy też wykończeniowe w naszych domach i mieszkaniach. Jeżeli tylko będziemy decydować się na ów remont naszego domu, to wówczas pamiętajmy o kredycie gotówkowy, pamiętajmy, że to dodatkowe pieniądze, które pomogą nam w lepszym i bardziej solidnym remoncie. Pamiętajmy, że jeżeli chodzi o remont to zapewne będzie nam potrzebne sporo pieniędzy, oczywiście zależy jeszcze jak bardzo rozległy będzie to remont i czy będziemy się go podejmować sami czy tez wynajmiemy do tego firmę. 

Read More

 
| 12 04 21 - 12:55 | | Default
Użyte znaczniki: , , , , , , ,

Kredyt konsolidacyjny, to dość popularne pojęcie. Co ono właściwie oznacza i jakie zobowiązania możemy skonsolidować?

Kredyt konsolidacyjny, to zobowiązanie, którego udziela bank na spłatę innych zobowiązań pokroju pożyczki, kredytu gotówkowego czy kredytu na samochód. W ten sposób klient, zamiast opłacać kilka rat dla kilka banków, może spłacać jedną ratę. Skonsolidować możemy różne kredyty z różnych placówek. Co ważne – bank sam dokona spłaty zobowiązań. Jeśli potrzebna jest nam dodatkowa gotówka, to warto o nią zawnioskować. O tym, jakie kredyty będziemy konsolidować decydujemy samodzielnie. Wcale nie musimy konsolidować wszystkich posiadanych zobowiązań. Konsolidacja ceniona jest przede wszystkim ze względu na większą kontrolę wydatków. W ten sposób nie musimy pamiętać o spłacie kilku zobowiązań. Spłacamy bowiem jedną ratę. Możemy ją także zmniejszyć, oczywiście pod warunkiem wydłużenia czasu zobowiązania. Dla wielu osób jest to jednak mimo wszystko bardzo dobre rozwiązanie.

Read More

 
| 12 02 21 - 14:07 | | Default

Banki przed przyznaniem lub odmową udzielenia kredytu gotówkowego przeprowadzają szczegółową weryfikację naszej zdolności kredytowej, aby uniknąć odrzucenia wniosku, warto wcześniej sprawdzić ją na kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info. Każda osoba, która chce starać się o uzyskanie dodatkowego źródła finansowania, powinna zdawać sobie sprawę z tego faktu. Operacja ta polega na sprawdzeniu, czy jesteśmy wypłacalnymi oraz wiarygodnymi kredytobiorcami. Oczywiście, trzeba pamiętać o tym, że banki nie znają wszystkich szczegółów z naszego życia i bazują na informacjach, które mają do dyspozycji. Dlatego właśnie samodzielnie również powinniśmy przeanalizować swoje finanse i na tej podstawie ocenić szanse na uzyskanie kredytu gotówkowego oraz zastanowić się nad tym, czy takie zobowiązanie w ogóle jest dla nas na dany moment odpowiednie.

Read More

 
| 07 12 20 - 11:37 | | Default