Kategorie

Linki

Nowe komentarze

Kredyt konsolidacyjny, to dość popularne pojęcie. Co ono właściwie oznacza i jakie zobowiązania możemy skonsolidować?

Kredyt konsolidacyjny, to zobowiązanie, którego udziela bank na spłatę innych zobowiązań pokroju pożyczki, kredytu gotówkowego czy kredytu na samochód. W ten sposób klient, zamiast opłacać kilka rat dla kilka banków, może spłacać jedną ratę. Skonsolidować możemy różne kredyty z różnych placówek. Co ważne – bank sam dokona spłaty zobowiązań. Jeśli potrzebna jest nam dodatkowa gotówka, to warto o nią zawnioskować. O tym, jakie kredyty będziemy konsolidować decydujemy samodzielnie. Wcale nie musimy konsolidować wszystkich posiadanych zobowiązań. Konsolidacja ceniona jest przede wszystkim ze względu na większą kontrolę wydatków. W ten sposób nie musimy pamiętać o spłacie kilku zobowiązań. Spłacamy bowiem jedną ratę. Możemy ją także zmniejszyć, oczywiście pod warunkiem wydłużenia czasu zobowiązania. Dla wielu osób jest to jednak mimo wszystko bardzo dobre rozwiązanie.

Read More

 
| 12 02 21 - 14:07 | | Default

Banki przed przyznaniem lub odmową udzielenia kredytu gotówkowego przeprowadzają szczegółową weryfikację naszej zdolności kredytowej, aby uniknąć odrzucenia wniosku, warto wcześniej sprawdzić ją na kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info. Każda osoba, która chce starać się o uzyskanie dodatkowego źródła finansowania, powinna zdawać sobie sprawę z tego faktu. Operacja ta polega na sprawdzeniu, czy jesteśmy wypłacalnymi oraz wiarygodnymi kredytobiorcami. Oczywiście, trzeba pamiętać o tym, że banki nie znają wszystkich szczegółów z naszego życia i bazują na informacjach, które mają do dyspozycji. Dlatego właśnie samodzielnie również powinniśmy przeanalizować swoje finanse i na tej podstawie ocenić szanse na uzyskanie kredytu gotówkowego oraz zastanowić się nad tym, czy takie zobowiązanie w ogóle jest dla nas na dany moment odpowiednie.

Read More

 
| 07 12 20 - 11:37 | | Default

Kredyt gotówkowy jest rodzajem zobowiązania finansowego, na które decydujemy się dziś coraz częściej. Aby móc złożyć wniosek kredytowy, musimy oczywiście spełnić szereg warunków i posiadać odpowiednio wysoką zdolność kredytową.

Na naszą zdolność kredytową, czyli szacowaną maksymalną wysokość naszego ewentualnego kredytu, wpływa kilka czynników, takich jak nasze dochody i historia kredytowa. Są to faktory, które analizuje bank, zanim zdecyduje się odrzucić bądź przyjąć nasz ewentualny wniosek kredytowy. Jeśli nasze miesięczne wynagrodzenie jest odpowiednio wysokie, stałe i regularne, a w przeszłości nie miewaliśmy kłopotów z regularną spłatą zaciąganych przez nas pożyczek i zakupów na raty, z przyjęciem naszego wniosku o kredyt nie powinniśmy mieć większego problemu.

Read More

 
| 08 10 20 - 11:55 | | Default